27 października w Świebodzinie odbędą się warsztaty „Biogaz w oczyszczalni ścieków”, podczas których poznasz szczegóły planu inwestycyjnego, dowiesz się jak ocenić opłacalność projektu, zobaczysz jak pracuje instalacja na przykładzie biogazowni przy Zakładzie Wodociągów Kanalizacji i Usług Komunalnych w Świebodzinie.

Reklama

„Biogaz w oczyszczalni ścieków”

„Biogaz w oczyszczalni ścieków” to merytoryczne szkolenie, które prowadzone będzie przez praktyków i ekspertów branży. Warsztaty adresowane są do wszystkich zainteresowanych tematyką biogazu, biometanu oraz budową biogazowni.

Warsztaty biogazowe – czego się dowiesz?

Podczas warsztatów w Świebodzinie dowiesz się jak zaplanować inwestycję biogazową/biometanową. Eksperci opowiedzą o wyborze lokalizacji, przyłączach elektrycznych i gazowych, substratach, a także o niezbędnych pozwoleniach czy zagospodarowaniu pofermentu.


Zarejestruj się na warsztaty!


Prelegenci przedstawią sposoby oceniania opłacalności inwestycji, opowiedzą o kosztach budowy, eksploatacji, a także o możliwych przychodach z biogazowni/biometanowni. Eksperci zaprezentują wstępny biznesplan, obejmujący ryzyka inwestycyjne i eksploatacyjne.

W czasie szkolenia uczestnicy zapoznają się również z zagadnieniami technologicznymi, i poznają bliżej kwestie związane z eksploatacją działającej biogazowni.

Warsztaty zakończy zwiedzanie biogazowni przy Zakładzie Wodociągów Kanalizacji i Usług Komunalnych w Świebodzinie.

Warsztaty Biogaz w oczyszczalni ścieków

Jesteś zainteresowany udziałem? Chcesz dołączyć do wydarzenia jako Partner lub Sponsor?

Skontaktuj się z nami:

pawel.zygmanowski@magazynbiomasa.pl

tel: +48 731 522 600


Akademia inwestora biogazowego:

zdjęcie: shutterstock

Newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z branżą OZE