W Poznaniu rozpoczęły się targi DREMA – zobacz strefę antysmogową!

W Poznaniu rozpoczęły się targi DREMA – międzynarodowe wydarzenie dla branży drzewnej i meblarskiej. Podczas targów zwiedzający mogą m.in. odwiedzić stoiska firm proponujących rozwiązania dla producentów i przetwórców biomasy, a także obejrzeć ekologiczne urządzenia grzewcze na strefie antysmogowej „Magazynu Biomasa”.

DREMA odbywa się od 15 do 18 września. Wystawcami targów są przede wszystkim firmy oferujące maszyny i technologie dla branży drzewnej, tartacznej i meblarskiej. Wydarzenie to kompleksowa oferta dla małych, średnich jak i dużych przedsiębiorców.

Podczas targów można zapoznać się m.in. z rozwiązaniami dedykowanymi dla branży biomasowej: firm pozyskujących biomasę leśną, producentów pelletu drzewnego i pelletu agro, dużych zakładów, które interesuje możliwość instalacji kotła biomasowego. Na stoisku 4a „Magazynu Biomasa” zorganizowana została z kolei strefa antysmogowa – punkt edukacyjny, gdzie można obejrzeć nowoczesne systemy grzewcze na pellet i zrębkę, a także zobaczyć granulator pelletowy.

– Prezentujemy urządzenia biomasowe zarówno dla osób indywidualnych, jak piecyk La Nordica Extraflame na pellet, ale także kocioł o większej mocy Windhager czy Altereco na zrębkę drzewną. Na strefie można też zobaczyć granulator firmy Labora Energy, który znajduje zastosowanie w zakładach meblarskich czy drzewnych, pomagając zagospodarować odpad i przerabiając go na ekologiczne paliwo: pellet – tłumaczy Jolanta Kamińska z Biomass Media Group, wydawca „Magazynu Biomasa”.

Na stoisku „Magazynu Biomasa” można porozmawiać także o aktualnej sytuacji branży biomasowej w Polsce i otrzymać bezpłatny egzemplarz „Magazynu Biomasa” lub „Rynku Pelletu”. Wydawnictwo dystrybuuje także „Pelletową mapę Polski” – aktualne zestawienie producentów i dystrybutorów pelletu drzewnego w całej Polsce.

– Zapraszamy na targi Drema i nasze stoisko. Dla wszystkich profesjonalistów branży biomasowej i pelletowej mamy spacjalną ofertę udziału w V Forum Pelletu oraz Kongresie Biomasy, które odbywają się 28 i 29 września 2020 w Hotelu Ossa – mówi Jolanta Kamińska.

Stoisko „Magazynu Biomasa” i strefa antysmogowa – hala nr 5, stoisko 4a

Więcej informacji o targach: https://www.drema.pl/pl/

Zdjęcia: Jolanta Kamińska

This post is also available in: polski