Już w kwietniu 2024 roku Katowice ponownie staną się najważniejszym, miejscem spotkań liderów branży drzewno-meblarskiej. Dremasilesia to wydarzenie, które zostało zaprojektowane z myślą o małych i średnich przedsiębiorcach, zainteresowanych współpracą z czołowymi przedstawicielami przemysłu drzewnego. W programie nie zabraknie atrakcji dla pasjonatów i hobbystów rzemiosła drzewnego.

Reklama

Dremasilesia

Dremasilesia to wydarzenie eksponujące aktualne trendy technologiczno-designerskie dla różnych  gałęzi przemysłu  m.in. robotyzacja i automatyzacja środków produkcyjnych, czy mechanizacja tartaków. Na kwietniowych targach nie zabraknie również pokaźnej dawki wiedzy eksperckiej przekazywanej przez przedstawicieli czołowych stowarzyszeń branżowych, firm  konsultingowych, instytutów badawczych i testujących, a także instytucji edukacyjnych dla przemysłu drzewnego.

Doskonale znane każdemu profesjonaliście wydarzenie odbędzie się w zupełnie nowej formule   w ramach trasy DREMA TOUR. Dremasilesia 2024 to 3 moduły:

  1. POKAZY – przestrzeń pokazująca pracę maszyn, urządzeń i narzędzi naszych wystawców. Podczas wydarzenia zostaną wyprodukowane zestawy mebli, które po zakończeniu targów będą przekazane na szczytny cel m.in. do domów dziecka znajdujących się w Polsce i Ukrainie w ramach akcji DREMA DZIECIOM.
  2. AKADEMIA – strefa konferencyjna przeznaczona do prowadzenia warsztatów, prelekcji oraz spotkań branżowych, będąca okazją do wymiany specjalistycznej wiedzy i doświadczeń z branży.
  3. TARGI – prezentacja  najnowszych technologii dla przemysłu drzewnego i meblarskiego oraz małych i średnich zakładów obróbki drewna.


Targi Dremasilesia odbędą się w dniach 19 – 21 kwietnia w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Wstęp po uprzedniej rejestracji na stronie dremasilesia.pl

Fabryka pelletu – nowy numer Magazynu Biomasa:

Newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z branżą OZE