Tegoroczne Targi Drema będą jeszcze bardziej przyjazne majsterkowiczom, bo w branży drzewno-meblarskiej wciąż przybywa miłośników drewna. Dlatego z myślą o nich, organizatorzy wprowadzili nowe bilety wstępu na teren ekspozycji właśnie dla majsterkowiczów. Targom Drema patronuje „Magazyn Biomasa”.

Każda osoba, która hobbystycznie zajmuje się pracą z drewnem i próbuje swoich sił jako amator stolarstwa, będzie mogła dokonać zakupu biletu wstępu dla majsterkowiczów.

Reklama

Bilet w cenie 30 zł, upoważnia do wejścia na teren ekspozycji targów Drema, Furnica i Sofab 2019 codziennie w godzinach popołudniowych, czyli w dniach 10-13 września od godz. 12.00. Bilet można kupić online lub w kasie.

Na targach Drema, Furnica i Sofab profesjonaliści nie płacą!

Do rejestracji i odebrania bezpłatnego biletu uprawnione są osoby zawodowo/ profesjonalnie związane z branżą drzewną i meblarską, a więc m.in. właściciele i pracownicy:

  • zakładów stolarskich,
  • tartaków,
  • zakładów produkujących meble i komponenty z drewna,
  • zakładów produkujące domy drewniane, trumny, zabawki z drewna
  • zakładów produkujących instrumenty z drewna oraz pozostałe wyroby drewniane,
  • jak również producenci okuć, tkanin i dekorów.

Wstęp na podstawie wizytówki lub pieczątki służbowej.

Osoby z pasją stolarską i hobbystycznie zajmujące się obróbką drewna mają do dyspozycji bilet jednorazowy dla majsterkowiczów. Osoby spoza branży zapraszamy do zakupu biletów dla szerokiej publiczności bez rejestracji.

Tegoroczna odsłona bloku targów Drema/ Furnica/ Sofab 2019 zakłada kompleksową prezentację innowacji, w tym nowości produktowych i rozwiązań technologicznych dla przemysłu drzewnego i meblarskiego (od surowców, materiałów i komponentów do prekursorskich maszyn i urządzeń do produkcji mebli).

Ekspozycja podzielona będzie na dwie ścieżki technologiczne: DREWNO (szeroko pojęta obróbka drewna) i PŁYTA (produkcja i dalsze wykorzystanie płyt drewnopochodnych w przemyśle meblarskim).

Blok targów DREMA/ FURNICA/ SOFAB 2019 to najbardziej wyczekiwane spotkanie meblarzy, stolarzy i drzewiarzy w Polsce i jednocześnie najlepsze miejsce do zapoznania się z najnowszymi trendami, zakontraktowania komponentów i materiałów oraz zakupu maszyn i narzędzi do prowadzonej produkcji mebli czy obróbki drewna.

Targi DREMA/ FURNICA/ SOFAB, 10-13 września 2019, Poznań.

„Magazyn Biomasa” zaprasza w imieniu własnym i organizatorów!

Źródło: MTP

 

Newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z branżą OZE