Targi BIE – biomasowe innowacje ponownie w Mediolanie

Targi BIE wracają do Mediolanu. Biomass Innovation Expo (BIE) to wystawa organizowana w ramach Mostra Convegno Expocomfort (MCE), jednego z największych światowych wydarzeń branży HVACR. Strefa biomasowych innowacji będzie dostępna dla zwiedzających MCE od 8 do 11 września 2020 r.

Biomass Innovation Expo to wystawa poświęcona biomasowym technologiom i rozwiązaniom w obszarze produkcji odnawialnej energii i ciepła.

– BIE to kompletna oferta innowacyjnych trendów w sektorze produkcji energii i ciepła z biomasy. Ostatnie edycje MCE pokazują, że to doskonałe uzupełnienie standardowej oferty mediolańskich targów, które skupiają się na zagadnieniach chłodzenia, ogrzewania, klimatyzacji i wentylacji – tłumaczą organizatorzy MCE.

Przez 4 targowe dni BIE będą prezentować innowacje technologiczne, rozwiązania dla sektora OZE i efektywności energetycznej z wykorzystaniem biomasy dla instalatorów, architektów, developerów i traderów z całego świata. „Magazyn Biomasa” objął BIE patronatem medialnym.


BIOMASS INNOVATION EXPO – DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ


Nowa formuła

W tym roku wystawa BIE będzie mocniej zintegrowana z pozostałymi obszarami MCE, które tematycznie powiązane są z odnawialnymi źródłami energii. W Mediolanie będzie okazja by przyjrzeć się nowym trendom w budownictwie czy projektowaniu, które wykorzystują zieloną energię. To przyszłościowy kierunek rozwoju branży budowlanej i przemysłowej. Oferta Biomass Innowation Expo będzie znajdowała się w pawilonie nr 10.

Prawodawstwo, regulacje i technologie na BIE

BIE to także bogata oferta wydarzeń towarzyszących – program konferencji i warsztatów będzie zorientowany na informowanie i edukację wszystkich profesjonalistów łańcucha dostaw: producentów, instalatorów i kierowników utrzymania ruchu w przedsiębiorstwach.

– Oferujemy cztery dni pełne dyskusji i analiz, w celu lepszego zrozumienia roli tego sektora w dekarbonizacji sektora grzewczego. Pamiętajmy o unijnym celu redukcji emisji na poziomie 55 proc. do 2030 r. – komentuje Chiara Abbate, z biura organizacyjnego BIE.

Szczegółowy program konferencji: https://www.bie-expo.it/en/Events–Conferences/Conferences/

Więcej informacji na temat BIE: https://www.bie-expo.it/en/Home/

Źródło i zdjęcia: Targi BIE

This post is also available in: polski