Europejska Konferencja Pelletowa (European Pellet Conference) jest największą coroczną imprezą pelletową na świecie. W tym roku odbędzie się w dniach 28 lutego – 1 marca w Wels w Austrii. Swą obecność zapowiedziało już ponad 500 ekspertów rynku i technologii na świecie. Biomass Media Group jest partnerem medialnym tego wydarzenia.

Reklama

European Pellet Conference to miejsce spotkań globalnej społeczności funkcjonującej w tej branży. To także świetna okazja, aby uzyskać informacje na temat aktualnych trendów w świecie a dotyczących pelletu i bioenergii. Wydarzenie przyciągnąć ma do Wels ponad 500 ekspertów, dostarczając najnowszych informacji o rynkach, technologiach i polityce. Organizator Konferencji – OÖ Energiesparverband (agencja energetyczna Górnej Austrii) – oferuje także interaktywne wydarzenia, które zapewnią możliwość nawiązywania kontaktów w celu wymiany doświadczeń.

Miejsce, w którym odbywa się Konferencja nie zostało wybrane przypadkowo. Górna Austria jest idealną lokalizacją dla takiego spotkania: ponad 25 proc. wszystkich automatycznych kotłów sprzedawanych w UE produkowanych jest przez firmy z Górnej Austrii.

Najważniejsze wydarzenia Europejskiej Konferencji Pelletowej 2018:

• World Pellet Business & Technology Forum

• Outlook Technology Pellet

Wiadomości z rynku pelletu na całym świecie: rynki europejskie i światowe

• Wizyty: jednodniowa wycieczka do zakładów produkcji pelletu i zrębek

• Konferencja Młodych Naukowców Energetycznych: Biomasa

• Energiesparmesse – „targi peletowe”

European Pellet Conference jest częścią „WORLD SUSTAINABLE ENERGY DAYS” (WSED), jednej z największych corocznych konferencji w dziedzinie energii w Europie. WSED oferuje wyjątkowe połączenie wydarzeń dotyczących efektywności energetycznej i energii odnawialnej:

7 KONFERENCJI na temat biomasy, zrównoważonych budynków, usług energetycznych: Europejska Konferencja Pelletowa, Europejska konferencja na temat efektywności energetycznej, Konferencja Młodych Naukowców Energetycznych: Biomasa + Efektywność energetyczna, Konferencja na temat efektywności energetycznej, E-Mobility & Smart Buildings Conference, Technology Innovation Conference: Energy and Buildings – Warsztat dotyczący polityki efektywności energetycznej

• Wydarzenia interaktywne: targi energii odnawialnej i efektywności energetycznej 

Program Konferencji:

Pobierz “European Pellet Conference 2018 - Program”

Pelletsprogramm-2018.pdf – Pobrano 162 razy – 963,46 KB

Więcej www.wsed.at / www.pellets18.eu

 kontakt: + 43-732-7720-14386, office@esv.or.at, www.esv.or.at

http://www.wsed.at/en/registration-info/online-registration.html

Źródło: OÖ Energiesparverband

Newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z branżą OZE