Do dzisiaj, 28 lipca są przyjmowane zgłoszenia w ramach Konkursu o Złoty Medal MTP na Targach DREMA. Jest to wyróżnienie dla najlepszych, odgrywające kluczową rolę w strategii komunikacji z klientami.

Reklama

Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich to pakiet korzyści dla firm z branży. Inwestycja w prestiż, rekomendacja ekspertów, uznanie wśród przedstawicieli sektora drzewnego i meblarskiego.

Złoty Medal MTP zdobyty na Targach Drema to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i renomowanych nagród na polskim rynku. Przyznawana jest przez eksperckie jury produktom, które muszą spełniać określone warunki:

  • powinny być innowacyjne i unikatowe w swojej klasie,
  • wykonane ze znakomitej jakości materiałów,
  • wytworzone w oparciu o najwyższej klasy technologie.
Co daje medal zdobyty na Targach Drema?

Pakiet medalisty to obszerny pakiet świadczeń reklamowych. Pozwoli przygotować się do efektywnej promocji nagrodzonych produktów. Stanowić będzie gratyfikację na tle konkurencji. Sąd konkursowy ogłasza wyniki na miesiąc przed wydarzeniem targowym. Od tego momentu rozpoczyna się lawina działań promocyjnych. Korzystając z bazy współpracujących przy Targach Drema mediów, tak branżowych, jak i ogólnopolskich, udostępniona zostaje szerokiej publiczności lista nagrodzonych firm i ich produktów. Lista i zdjęcia laureatów zostaną opublikowane także w Vademecum Zwiedzającego oraz magazynie Drema News. Rozdystrybuowane zostaną one w kilkunastotysięcznym nakładzie docierając do rzeszy branżowych profesjonalistów. Każdy z laureatów otrzymuje też prawo do posługiwania się logotypem tej prestiżowej nagrody we wszystkich materiałach promocyjnych swojego produktu. Ważnym aspektem promocji jest też oznaczenie stoiska laureata specjalnym znakiem Złotego Medalu. Dzięki temu zwiedzający w trakcie trwania targów Drema (12-15.09.2017 r.) będzie mógł dostrzec wyróżnione produkty.

Niezwykle istotne jest także to, że każdy produkt który zdobył medal na targach Drema będzie brał udział w konkursie, gdzie o zwycięstwie decydować będzie konsument i to dzięki głosom m.in. klientów i zwiedzających targi, Laureat ma szansę zdobyć dodatkowo nagrodę Złotego Medalu MTP – Wybór Konsumentów.

Jeśli produkty Państwa firmy, zasługują na to prestiżowe wyróżnienie, organizator konkursu zachęca do walki o złoto i zgłoszenia swojego udziału w konkursie! Pozostało mało czasu – termin mija 28 lipca 2017 r.

Zdjęcie: archiwum MTP

Newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z branżą OZE