Innowacja Roku, Człowiek Roku, Producent Roku to tylko niektóre tytuły jakie przyznane zostaną specjalistom w dziedzinie energii w czasie konferencji EuroPower. Odbędzie się ona 5 i 6 kwietnia w Warszawie. Kluczowi przedstawiciele branży po raz dwudziesty piąty będą dyskutować o aktualnych problemach, z którymi zmaga się sektor energetyczny.

Reklama

 EuroPower o przyszłości

Ubiegłe lata pokazały, że Konferencja EuroPOWER była odpowiedzią na potrzeby i wyzwania stawiane wobec rynku polskiej energetyki. Wydarzenie to gromadzi decydentów szczebla krajowego, administracji samorządowej oraz znanych ekspertów z branży co sprawia, że jest najważniejszą w Polsce inicjatywą poświęconą zagadnieniom energetycznym w takiej skali i z takim zapleczem merytorycznym.

W tym roku poruszone zostaną zmiany zachodzące na rynku. Uczestnicy chcą też wypracować modele biznesowe, które umożliwią dynamiczny rozwój polskiej energetyki.

– Konferencja EuroPOWER jest jednym z ważniejszych spotkań na mapie polskich konferencji. Jest ono o tyle ciekawe, że łączy różne spojrzenia na kwestie energetyki zarówno przedstawicieli koncernów, przedstawicieli rządu, jak i dostawców technologii. Wydarzenie to jest dobrą recenzją tego, jak nadążamy za rozwojem rynku energii na skalę regionalną. Co więcej, dyskusje, które odbywają się na EuroPOWER są cennym doświadczeniem i dla tych, którzy podejmują główne decyzje i dla tych, którzy na rynku działają. Ta wymiana doświadczeń, wymiana opinii jest bardzo ważna w dzisiejszym świecie nowoczesnej energetyki, który dynamicznie się zmienia – Piotr Woźniak, Prezes Zarządu, Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo

Wyróżnienia dla naj…

Nad merytoryczną wartością konferencji czuwa Rada Programowa, której przewodniczy dr Leszek Juchniewicz. W jej skład wchodzą m.in.:

  • Eryk Kłossowski – Prezes Zarządu, PSE Polskie Sieci Elektroenergetyczne
  • Piotr Adamczak – Członek Zarządu ds. Handlowych, Enea S.A.
  • Filip Grzegorczyk – Prezes Zarzadu, TAURON Polska Energia
  • Jacek Głowacki – Wiceprezes Zarządu, Grupa Polenergia S.A.
  • Igor Wasilewski – Prezes Zarządu, PERN
  • Andrzej J. Piotrowski – Podsekretarz Stanu, Ministerstwo Energii
  • Piotr Woźniak – Prezes Zarządu PGNiG SA

Zwieńczeniem pierwszego dnia XXV edycji Konferencji Energetycznej EuroPOWER będzie Wielka Gala „Liderzy Świata Energii i Produkcji”. Zaplanowano ją na 5 kwietnia w Hotelu Westin w Warszawie. Podczas jej trwania zostaną wyróżnione osobowości, przedsięwzięcia i przedsiębiorstwa, wywierające pozytywny wpływ na rozwój branży oraz przyczyniające się do wzrostu konkurencyjności polskiego biznesu i gospodarki. Niezależna Kapituła Konkursowa przyzna statuetki w następujących kategoriach:

– Człowiek Roku

– Producent Roku

– Handlowiec Roku

– Dostawca rozwiązań dla sektora

– Innowacja Roku

– Społeczna odpowiedzialność biznesu.

Zdjęcie: Materiały prasowe EuroPower

Newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z branżą OZE