Dziś startują targi Progetto Fuoco 2022 w Weronie!

progetto fuoco

Dziś do Werony powraca Progetto Fuoco, najbardziej renomowana międzynarodowa wystawa ekologicznych urządzeń grzewczych na drewno, biomasę i pellet. Magazyn Biomasa odwiedza największe targi pelletowe na świecie, które potrwają od 4 do 7 maja.

Najważniejsze wydarzenie w branży

Podczas wydarzenia, które od ponad 20 lat zapisuje się jako jedno z najważniejszych w kalendarzu przedstawicieli branży, zobaczyć można piece, kominki i kotły opalane drewnem i pelletem. Oprócz wystaw odbędą się również konferencje, pokazy, a także szkolenia i warsztaty, które poruszą tematykę ogrzewania drewnem i pelletem, redukcji emisji i jakości powietrza, oszczędności energii i dostępu do zachęt, a przede wszystkim znaczenia prawidłowej i stałej konserwacji.

Progetto Fuoco

Poprzednia edycja Progetto Fuoco dowiodła, że to najważniejsze targi na świecie ekologicznych urządzeń grzewczych, podczas których na 130 000 metrach kwadratowych powierzchni wystawienniczej zaprezentowało się ponad 800 marek z całego świata. Wydarzenie odwiedziło 60 000  zwiedzających. Tegoroczna edycja zapowiada się równie imponująco.


Zarejestruj się na VII Forum Pelletu


Innowacje na Progetto Fuoco

W tym roku Progetto Fuoco  upłynie pod znakiem innowacji.  Zwiedzający będą mieli okazję zapoznać się z produktami włoskich i europejskich startupów, poznają też laureatów nagrody – „Give Me Fire – Progetto Fuoco Startup Award” – za najlepszą technologię w branży. Podczas tegorocznej edycji odbędzie się też Hackathon , prawdziwy maraton dla młodych innowatorów.

Edycja 2022 została również wzbogacona o nowy portal „Progetto Fuoco WEB-GALLERY ”, wirtualną przestrzeń aktywną przez cały rok.

VII Forum Pelletu

Wszystkich zainteresowanych krajową branżą pelletową zapraszamy na VII Forum Pelletu, które odbędzie się 20-21 czerwca w Warszawie. Wydarzenie będzie okazją do spotkań przedstawicieli tego sektora zainteresowanych aktualnymi trendami w branży, nowościami technologicznymi oraz nawiązaniem kontaktów biznesowych.

Magazyn Biomasa. W internecie za darmo:

Inne wydania Magazynu Biomasa znajdziesz tutaj. Dlatego kliknij i czytaj!

This post is also available in: polski

ael