Międzynarodowa konferencja Biomass Conference & Expo w Atlancie

Konferencja Biomass&Expo Atlanta

Organizowana przez Biomass Magazine i BBI międzynarodowa konferencja Biomass Conference & Expo w Atlancie odbędzie się w tym roku po raz szesnasty.  To największe spotkanie branży biomasowej na świecie.

„Cieszymy się, że możemy sprowadzić Międzynarodową Konferencję Biomasy i Expo z powrotem do Atlanty w stanie Georgia” – powiedział John Nelson, wiceprezes ds. Operacyjnych, marketingu i sprzedaży Biomass Magazine. – „10% energii elektrycznej z biomasy produkowanej w Stanach Zjednoczonych pochodzi ze stanu Georgia, który stał się centrum eksportowania pelletu drzewnego. To czyni nasz stan doskonałą lokalizacją dla naszych uczestników”. – podsumował.

Biomass Conference & Expo

Podczas konferencji uczestnicy będą mogli wysłuchać prelegentów prezentujących najnowsze technologie oraz informacje z sektora biomasy.

Prelegenci omówią tematy w ramach następujących kategorii:
• Pellet i biomasa
• Energia i ciepło z biomasy
• Biogaz i odnawialny gaz ziemny (RNG)
• Zaawansowane biopaliwa
• Zrównoważone paliwo lotnicze (SAF)

„Jestem podekscytowany liczbą tematów – powiedział Portz. „Nasi uczestnicy mogą zagłębiać się w zrównoważone paliwa lotnicze, rozwój projektów biogazowych, czy sytuację rynków niskoemisyjnych zarówno w kraju, jak i na świecie”.

Konferencja rozpocznie się we wtorek 28 lutego o 13:00 (EST) i potrwa do 2 marca.

Aby wyświetlić program online, kliknij tutaj.

Magazyn Biomasa. W internecie za darmo:

Inne wydania Magazynu Biomasa znajdziesz tutaj. Dlatego kliknij i czytaj!

This post is also available in: polski

ael