Włoski rynek pelletu jest jednym z najbardziej rozwiniętych w Europie. Odzwierciedleniem dynamiki rozwoju branży jest ilość wydarzeń targowych poświęconych ogrzewaniu pelletem, które odbywają się w kraju. Podczas najbliższego z nich, marcowych targów Italia Legno Energia, „Magazyn Biomasa” będzie promował polskich producentów pelletu, palników pelletowych oraz urządzeń grzewczych na pellet.

Reklama
Włoskie targi Italia Legno Energia to jedno z ważniejszych europejskich wydarzeń poświęconego pelletowi drzewnemu i urządzeniom grzewczym na pellet. Podczas tegorocznej edycji (24-26 marca) wśród wystawców i zwiedzających będzie dystrybuowany przygotowany przez redakcję „Magazynu Biomasa” włoskojęzyczny dodatek specjalny oferujący polskim firmom produkującym pellet oraz kotły i piece na pellet nowe możliwości biznesowe.
Dodatek „Mercato del pellet in Polania” powstaje z myślą organizowanych w Arezzo targach Italia Legno Energia, które będą okazją do zapoznania się z ofertą maszyn i sprzętu do pozyskiwania i przetwarzania biomasy (zrębki drzewne, pellet, drewno kominkowe), pelletu oraz nowoczesnych i ekologicznych rozwiązań grzewczych dla gospodarstw domowych, budynków użyteczności publicznej oraz małych jednostek kogeneracyjnych.
„Mercato del pellet in Polania” będzie kompleksowo opisywał sytuację na polskim rynku pelletu oraz prezentował działających na nim operatorów. Poprzez dodatek oferujemy Państwu wyjątkową możliwość dotarcia ze swoją ofertą do włoskich partnerów biznesowych zainteresowanych nawiązaniem współpracy z polskimi przedsiębiorcami. Dodatek powstaje w języku włoskim.
„Polski rynek pelletu” w nakładzie 1000 egzemplarzy będzie bezpłatnie kolportowany na stoisku targowym „Magazynu Biomasa” oraz w punktach dla prasy.

Zapraszamy do współpracy reklamowej w marcowym dodatku specjalnym „Polski rynek pelletu”. Termin wydania 10.03.2017 r.
Kontakt w sprawie współpracy:
redakcja@magazynbiomasa.pl
reklama@magazynbiomasa.pl
Zdjęcia: 123rf
Newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z branżą OZE