W dniach 18-20 stycznia 2017 r. w austriackim Graz odbędzie się piąta edycja Central European Biomass Conference. To jedna z największych imprez poświęconych tematyce bioenergii na świecie, w której bierze udział ponad 1000 przedstawicieli branży.

Reklama

Celem konferencji w Graz jest integracja środowisk związanych z biomasą i rozmowa na temat możliwości promowania wykorzystania biomasy zarówno wśród odbiorców indywidualnych, jak też w przemyśle. Wśród 130 panelistów znajdą się przedstawiciele środowisk naukowych oraz biznesowych. W trakcie wydarzenia zaplanowano sesje tematyczne poświęcone pelletowi, biogazowi, a także biomasie leśnej. Oprócz części konferencyjnej uczestnicy będą mogli wziąć udział w wyjazdach studyjnych m.in. na teren biogazowni oraz do instalacji spalania biomasy.

Podczas wydarzenia będzie dystrybuowany wydawany przez spółkę Biomass Media Group anglojęzyczny kwartalnik „Biomass Review Eastern Europe” adresowany do przedsiębiorstw biomasowych Europy Zachodniej.

Oferujmy Państwu wyjątkową możliwość zaprezentowania swojej oferty wśród uczestników wydarzenia – producentów pelletu, kotłów biomasowych, technologii do produkcji biogazu oraz urządzeń i maszyn do pozyskiwania i przetwarzania biomasy.  Oferta w postaci firmowej wkładki (insertu) będzie rozdystrybuowana wśród 1000 przedstawicieli branży biomasy z Europy Zachodniej.

Kontakt w sprawie współpracy:

+ 48 609 336 794, +48 507 786 173

redakcja@magazynbiomasa.pl, reklama@magazynbiomasa.pl

Więcej informacji o konferencji: http://www.cebc.at/home/

Zdjęcie: www.cebc.at

Newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z branżą OZE