„Dobra Energia”, czyli druga edycja cyklu konferencji poświęconych odnawialnym źródłom energii w czerwcu odbędzie się w Krakowie.

Reklama

Czy zysk korporacji i dbanie o środowisko można pogodzić? Jak mądrze inwestować w OZE? Kiedy to się opłaca? Na te i wiele innych pytań dotyczących energetyki odnawialnej będziemy szukać odpowiedzi na Konferencji „Dobra Energia”. Już 7 czerwca spotykamy się w Krakowie.

To druga konferencja z cyklu „Dobra Energia”. Odbędzie się ona w Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie. Zaproszeni goście rozmawiać będą m.in. o tym, jakie korzyści może przynieść polskim miejscowościom roztropne inwestowanie w Odnawialne Źródła Energii.

Jak zdobyć pieniądze na OZE

W trakcie wydarzenia paneliści będą także dyskutować o roli samorządu w budowaniu świadomości ekologicznej lokalnych społeczności. Omówią też dobre praktyki w tym zakresie.

Pokażą także, co inwestycje w OZE i technologie sprzyjające energooszczędności mogą oznaczać dla firmowego i domowego budżetu. Podpowiedzą też, jak zdobyć pieniądze na takie inwestycje.

W dyskusjach udział wezmą m.in.  Bogdan Szymański ze Stowarzyszenia Polska PV, Katarzyna Dulko-Gaszyna z IKEA Polska, Bartłomiej Zysiński z Polskiej Izby Magazynowania Energii, Marek Sobieniecki w imieniu IKEA Polska i  Grzegorz Putynkowski z CBRTP. Nie zabraknie też naukowców i samorządowców.

„Dobra Energia” dla praktyków i samorządowców

Cykl konferencji „Dobra Energia” powstał, bo chcemy w gronie ekspertów, praktyków, naukowców, przedstawicieli biznesu i władz rozmawiać o  korzyściach płynących z właściwego wykorzystania odnawialnych źródeł energii i energooszczędnych technologii w budownictwie. Jego celem jest pokazanie potencjału polskich i zagranicznych rozwiązań zakresu wytwarzania i poszanowania energii, a także korzyści płynących ze zrównoważonego rozwoju opartego o OZE.

Patronat honorowy nad krakowską konferencją objął Marszałek Województwa Małopolskiego Jacek Krupa. Organizatorem cyklu konferencji „Dobra Energia” jest firma Konferencje Agora, część multimedialnego koncernu Agora S.A. – właściciela takich marek jak Gazeta Wyborcza, Helios, Tok FM, czy AMS.

Konferencja inaugurująca cykl odbyła się w Poznaniu, 22 marca. 95 proc. uczestników poleciłoby udział w niej swoim znajomym i współpracownikom.

Więcej informacji o konferencji na stronie dobraenergia.edu.pl oraz konferencja Dobra Energia https://www.facebook.com/DobraEnergiaPL/

Zdjęcie: Materiały prasowe organizatora

Newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z branżą OZE