Katalog dostawców zawodowych branży biomasowej 2019 jest już dostępny. Znajdziecie w nim aktualne zestawienie producentów i dostawców biomasy, firm transportowych, dostawców technologii i kotłów na biomasę do energetyki, ciepłownictwa i przemysłu. Dodatkowo także firmy certyfikujące biomasę i innych operatorów działający na rynku biomasy w Polsce.

Wykorzystanie biomasy w energetyce zawodowej oraz ciepłownictwie powoli rośnie. Nowe biomasowe inwestycje są albo już realizowane, albo w niedalekich planach spółek energetycznych  i ciepłowniczych. Biomasą interesuje się także przemysł. Dla nowych biomasowych jednostek kluczowe jest  zapewnienie ciągłości dostaw surowca do kotłowni. Które firmy pozyskują biomasę w Polsce? Z którymi operatorami warto podpisać długoterminowe umowy? Jakie przedsiębiorstwa specjalizują się w dostarczaniu technologii biomasowych? Kto uwierzytelnia i certyfikuje biomasę? Jakie firmy transportowe przewożą surowiec?

Reklama

Katalog dostawców branży biomasowej dostępny online!

Kliknij i sprawdź!


Katalog Dostawcy Zawodowi Biomasy pozwala odpowiedzieć na te pytania. To praktyczny przewodnik po operatorach branży biomasowej w Polsce. Przejrzysta i czytelna forma katalogu ułatwia kontakt i znalezienie biznesowego partnera.

Chcesz wiedzieć więcej? Dlatego czytaj Magazyn Biomasa. W internecie za darmo:

Całe wydanie znajdziesz też tutaj. Dlatego kliknij!

Newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z branżą OZE