Produkujesz lub sprzedajesz pellet? Chcesz zwiększyć grono klientów? Dołącz do jedynej w Polsce Pelletowej Mapy na 2020 rok!

Polska jest już 5 producentem pelletu w Europie, a liczba wytwórców granulatu rośnie z roku na rok. Podobnie jak liczba użytkowników kotłów i piecyków na pellet. – Pellet jest ekologiczną alternatywą dla oleju opałowego,  węgla i ekogroszku, a jego popularność rośnie m.in. ze względu na system dopłat do niskoemisyjnych kotłów w ramach programu „Czyste Powietrze”. Zalety pelletu dostrzega coraz więcej Polaków. Decydują się on na zmianę m.in. ze względu na aspekty środowiskowe, ale też czystość i wygodę, które gwarantuje pellet. Także cena przestaje być barierą, bo granulat poza sezonem oscyluje między 700 a 900 zł za tonę.

Reklama

Pelletowa Mapa Polski 2020

Biomass Media Group po raz drugi wyda w styczniu Pelletową Mapę Polski – zestawienie producentów i dystrybutorów pelletu drzewnego oraz urządzeń grzewczych na pellet. Dodatkowo mapa to także lista operatorów działających w sektorze pelletu – dostawców technologii, sprzętu, maszyn i usług.

Mapa w formie drukowanej ukaże się już pod koniec stycznia 2020 r.

– Pierwsza edycja mapy cieszyła się dużym zainteresowaniem użytkowników pelletu w Polsce – mówi Agnieszka Kęczkowska z Biomass Media Group, odpowiedzialna za projekt. Opublikowana także w wersji online mapa była odwiedzana ponad 12 tys. razy w ciągu roku i miała ponad 15 tys. odsłon na Facebooku. Na hasło „pellet w Polsce” oraz „gdzie kupić pellet” Pelletowa Mapa Polski w wyszukiwarce Google pojawia się jako jeden z pierwszych wyników. – Mam nadzieję, że w 2020 roku przebijemy te wyniki – dodaje A. Kęczkowska.

Jak otrzymać mapę?

Pelletowa Mapa Polski 2020 (wersja drukowana) trafi do ponad 2 tys. czytelników  i prenumeratorów „Magazynu Biomasa”. Dodatkowo mapa będzie kolportowana wśród gości największych wydarzeń branżowych w Polsce takich jak:

> Centralne Targi Rolnicze w Nadrzynie,

> Targi Ferma w Łodzi,

> Targi Kominki i Budma w Poznaniu,

> Targi Enex w Kielcach,

> Targi Drema Silesia w Sosnowcu,

> Targi GreenPower w Poznaniu

oraz podczas jubileuszowego V Forum Pelletu organizowanego w czerwcu 2020 r. przez Biomass Media Group.

Wersja online Pelletowej Mapy Polski 2020 dostępna Będzie 365 dni w roku na magazynbiomasa.pl

Dlaczego warto?

– Oferujemy bardzo przejrzysty i aktualny przewodnik po producentach pelletu. Mapa jest podzielona na województwa, na których specjalnymi znacznikami oznaczymy miejsce produkcji pelletu drzewnego. To ułatwia potencjalnym klientom zorientować się, gdzie blisko nich znajduje się sprawdzony dostawca biopaliwa – podkreśla Agnieszka Kęczkowska. Dodatkowo wersja online zawiera odnośnik do strony wytwórcy oraz dane teleadresowe.

– Do współpracy zapraszamy zarówno znane już w Polsce rozpoznawalne brandy, producentów pelletu certyfikowanego, jak i granulatu bez certyfikatu, ale sprawdzonego i z dobrymi opiniami. Obecność na Pelletowej Mapie Polski pozwala dotrzeć do zainteresowanych kupnem granulatu odbiorców indywidualnych, ale także instytucjonalnych – dodaje A. Kęczowska.

Mapa aktualizowana będzie co roku.

Pelletowa mapa Polski

Do mapy możesz dołączyć w każdej chwili!

Kontakt:

Beata Szczepaniak

tel.: 791 443 322

e-mail: beata.szczepaniak@magazynbiomasa.pl

Newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z branżą OZE