Innowacje w branży biogazowej – już w październiku konferencja w Brukseli

Innowacje w branży biogazowej są tematem przewodnim październikowej konferencji International Biogas Congress & Expo. Wydarzenie odbywa się 22 – 23 października w Brukseli. „Magazyn Biomasa” objął kongres patronatem medialnym.

International Biogas Congress & Expo to konferencja adresowana do producentów biogazu, dostawców technologii, polityków, naukowców i wszystkich zaangażowanych w rozwój branży biogazowej na świecie. Wydarzenie jest organizowane przez magazyn Bioenergy Insight. W tym roku kongres odbywa się w ramach International Biomass Congress & Expo wspólnie z innym eventem branżowym: Biofuels International Conference and Expo.

– Kongres odwiedza kadra zarządzająca branży biogazowej z całego świata. Mają oni możliwość porozmawiać z ekspertami biogazowymi, wziąć aktywny udział w dyskusjach i nawiązać wartościowe kontakty biznesowe – podkreślają organizatorzy IBCE.

Konferencja odbywa się w Hotelu Plaza, 22 – 23 października 2019 r.

W ramach programu zaplanowana jest wizyta studyjna na instalacji Les Awirs należącej do koncernu ENGIE.

Zobacz program wydarzenia.

Chcesz dołączyć do IBCE jako uczestnik, prelegent lub sponsor? Skontaktuj się z Tracy Whitehead, tracy@woodcotemedia.com.

This post is also available in: polski