Po raz drugi we Wrocławiu odbędą się międzynarodowe targi poświęcone odnawialnym źródłom energii i efektywności energetycznej – tegoroczna edycja InEnerg potrwa od 13 do 14 kwietnia. Miejscem spotkania jest wrocławski stadion.

Reklama

InEnerg® tworzy punkt spotkań dla kluczowych osobowości i ekspertów w celu transferu wiedzy w obrębie sektora energetycznego. Podczas imprezy przedstawione zostaną najnowsze trendy w dziedzinie energii, poruszone zostaną problemy i zaproponowane rozwiązania.

Tematyka targów będzie dotyczyła obszarów: bioenergia, biomasa, biogaz, energia solarna, wiatrowa, geotermalna i wodna, kogeneracja, efektywność energetyczna, budynki energooszczędne. Oferta targów to także profesjonalne konferencje organizowane we współpracy ze stowarzyszeniami branżowymi. Rejestrując się do 11 marca 2016 otrzymają Państwo 20 proc. zniżki na konferencje!

Pierwszego dnia targów (środa) przy współpracy z firmą City-Brand odbędzie się II edycja seminarium: „Rozwój inwestycji kogeneracyjnych w Polsce”,  w czwartek natomiast planowany jest II Dzień Rolnictwa pt. „Rolnik z energią. OZE przyszłością polskiego rolnictwa”, a w ramach dnia rolnictwa panel poświęcony tematowi biogazu.

InEnerg16-300x250-PL

Co jeszcze oferuje InEnerg® 2016?

> Wspólne stoiska
Wspólne stoisko oferuje optymalną platformę do zaprezentowania firmy, nawiązania nowych kontaktów, a także do utrzymania istniejących:

–  Wspólne stoisko: Innowacje

–  Wspólne stoisko: Wiedza i badania naukowe

–  Wspólne stoisko: Młodzi przedsiębiorcy

> Stoisko indywidualne

Jeżeli życzą sobie Państwo ofertę na indywidualne stoisko zapraszamy do kontaktu z organizatorem.

> Spotkania kooperacyjne

Dolnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. wraz z Dolnośląskim Parkiem Technologicznym i REECO Poland zapraszają do wzięcia udziału w spotkaniach kooperacyjnych podczas targów InEnerg®. Jest to to szybki i łatwy sposób nawiązania biznesowych kontaktów. Udział w tym wydarzeniu jest bezpłatny. Formularz rejestracyjny dostępny tutaj.

Więcej informacji na: www.inenerg.com

Organizator:

REECO Poland Sp. z o.o.
ul. Bartycka 22B/21A
00-716 Warszawa
tel:+48-22-266-02-16
fax:+48-22-379-78-60
info@reeco-poland.pl

Źródło: Materiały prasowe REECO

Zdjęcia: Materiały prasowe REECO

Newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z branżą OZE