European Biomass Conference and Exhibition (EUBCE) – jedna z najważniejszych konferencji biomasowych w Europie połączona z wystawą targową – odbędzie się w czerwcu 2017 r. w Sztokholmie. Program wydarzenia jest już dostępny online.

Reklama

Program konferencji będzie odnosił się do tematów samej biomasy, wykorzystania biopaliw do produkcji ciepła i elektryczności, transportu oraz bioproduktów, pokrywając aspekty każdego z łańcuchów wartości, od dostawy i logistyki do technologii konwersji, od zastosowań rezultatów badań w przemyśle do wpływu na środowisko, od aspektów rynkowych do polityk i strategii, a także roli biomasy jako źródła energii odnawialnej w zintegrowanych systemach energetycznych.

Program wydarzenia: http://www.eubce.com/fileadmin/DATA/Documents_and_Pictures/06_Conference_2017/02_Conference/Programme_Outline_EUBCE2017_131216.pdf

EUBCE jest wspierane przez europejskie oraz międzynarodowe organizacje, takie jak Komisja Europejska, UNESCO, WCRE – the World Council for Renewable Energy, EUBIA – the European Biomass Industry Association, CEI – Inicjatywa Środkowoeuropejska, The Global Bioenergy Partnership oraz wiele innych.

Program techniczny jest koordynowany przez Dyrektora Wspólnego Centrum Badawczego Komisji Europejskiej – Joint Research Centre.

„Magazyn Biomasa” jest srebrnym patronem medialnym EUBCE 2017.

Więcej informacji:

Strona internetowa: www.eubce.com

E – mail: biomass.conference@etaflorence.it

Telefon: +39 0555002280

Newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z branżą OZE