Walka ze smogiem i niską emisją – targi TermoEXPO i RE-energy. W dniach 11-13 października 2018 r. w EXPO XXI Warszawa odbędą się dwa wydarzenia targowe – TermoEXPO Targi Ekologicznego Ogrzewania i Termomodernizacji oraz RE-energy Targi Energii Odnawialnej.

Reklama

Hasło przewodnie tegorocznej edycji to „Czyste powietrze: walka ze smogiem i niską emisją”. TermoEXPO i RE-energy to nowa i unikatowa na rynku inicjatywa, która ma na celu zaprezentowanie całej branży nowości z zakresu ekologicznego ogrzewania, odnawialnych źródeł energii oraz energooszczędnych technologii budowlanych.

Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku, stwarzamy przestrzeń dla niezależnych dostawców energii elektrycznej i gazu ziemnego oraz producentów i ekspertów z branży odnawialnych źródeł energii, którzy zaprezentują rozwiązania m.in. z zakresu odnawialnej i zdecentralizowanej produkcji energii, jej innowacyjnego i efektywnego wykorzystania oraz dystrybucji.

Istotnym punktem wydarzenia będzie szeroka informacja w zakresie uzyskania dofinansowania na wymianę pieców. Wydarzenie będzie bogate w konferencje i prelekcje, a istotnym punktem wystawy będzie prezentacja tanich i czystych systemów ogrzewania, poprawy jakości powietrza, zmniejszających zapylenia, a co za tym idzie gwarantujących poprawę jakości życia w dużych miastach.

Szczegółowe informacje znajdą Państwa pod adresami: www.termoexpo.pl oraz www.reenergyexpo.pl.

Patronat medialny nad targami sprawuje Magazyn Biomasa.

 

Kontakt z organizatorem:

Marta Gardziewicz-Halczuk

Project Manager

tel:   532 463 267

e -mail:  mgardziewicz@fairexpo.pl

Newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z branżą OZE