Biomasa dla energii – międzynarodowa konferencja w Kijowie

24 i 25 września po raz 15 przedstawiciele branży biomasowej z całego świata spotkają się w Kijowie na Międzynarodowej Konferencji „Biomass for energy”. Wśród uczestników znajdzie się blisko 200 gości z ponad 20 krajów.

Tematyka BFE koncentruje się wokół zagadnień rozwoju branży bioenergii oraz zrównoważonego rozwoju. Wydarzenie to doskonała platforma wymiany wiedzy i doświadczeń dotyczących trendów rozwoju branży i dostępnych rozwiązań technologicznych. EBF to także sesje networkingowe i dyskusje panelowe, które sprzyjają nawiązywaniu nowych kontaktów biznesowych.

Program wydarzenia:

> strategie dla rozwoju branży bioenergii na świecie,

> polityka a branża biomasy,

> finansowanie projektów,

> produkcja energii elektrycznej i cieplnej z biomasy odpadowej i odpadów komunalnych,

> potencjał biomasy: produkcja, przetwarzania, dostawy i logistyka; uprawy energetyczne,

> biogaz: technologie i ciekawe case studies.

Organizatorami konferencji są: Ukraińskie Stowarzyszenie Bioenergii, Krajowa Agencja Efektywności Energetycznej, Agencja Energetyki Odnawialnej, Centrum Naukowe „Biomasa”, Instytut Inżynierii Termofizyki i Narodowa Agencja Naukowa Ukrainy.

EFB jest wspierane przez światowe stowarzyszenia na rzecz promowania bioenergii, a także ukraińskie ministerstwo rozwoju i budownictwa, ministerstwo energii i węgla, ministerstwo rolnictwa i żywności oraz ministerstwo ekologii i zasobów naturalnych.

„Magazyn Biomasa” objął wydarzenie patronatem medialnym!

REJESTRACJA NA WYDARZENIE!

Materiały konferencyjne z edycji 2018 dostępne tu:

Fotogaleria z edycji 2018 dostępna tu:

Więcej na temat wydarzenia

This post is also available in: polski