Dwa tysiące egzemplarzy nakładu! Dwadzieścia cztery strony w full-colorze wypełnione treścią i specjalnie na tę okazję utworzonym Katalogiem polskich producentów pelletu  – oto nasz magazyn „Mercato del pellet in Polonia” – jedyne włoskojęzyczne pismo o polskim rynku pelletowym, które kolportowane będzie podczas Progetto Fuoco w Weronie w dniach 21- 25 lutego oraz Biomass Inovation Expo w Mediolanie w dniach 13-16 marca. Z nami podbij włoski rynek pelletu! Zadzwoń – 731 522 600 albo 730 291 100 a poznasz szczegóły współpracy!

Reklama

Gdy chodzi o kawę czy wino – nie mamy szans, by dorównać Włochom. Jednak, gdy mowa o pellecie – okazuje się, że podbój tego rynku jest jak najbardziej możliwy! Nasz „Mercato del pellet in Polonia” to magazyn, który wydawnictwo Biomass Media Group już drugi raz przygotowuje z myślą o promocji polskich produktów drzewnych dedykowanych ogrzewnictwu.

Na zdjęciu: Jolanta Kamińska, redaktor naczelna Magazynu Biomasa podczas targów w Arezzo.

Przed rokiem kolportowaliśmy pierwsze wydanie „Mercato del pellet in Polonia” podczas targów Italia Legno Energia w Arezzo http://magazynbiomasa.pl/polski-sektor-pelletu-italia-legno-energia/. Współtworzyliśmy je z kilkudziesięcioma polskimi firmami produkującymi pellet najwyższej jakości, a zainteresowanymi włoskim rynkiem. Magazyn miał wówczas nakład 1000 egzemplarzy i już po pierwszym z trzech dni targów wiedzieliśmy, że to za mało! Goście targów, którzy ściągnęli do Arezzo z niemal każdego zakątka Europy, z zainteresowaniem sięgali po nasze wydawnictwo, które dawało im niepodważalne wartości – artykuły dotyczące produkcji pelletu w Polsce, a także prezentacje firm i kontakty do nich. Dzięki rozmowom z naszymi reklamodawcami wiemy, że odzew pojawił się szybko i zaowocował wieloma satysfakcjonującymi kontraktami.

Obecny numer „Mercato del pellet in Polonia” wydajemy więc w podwojonym nakładzie! Co więcej – poszerzamy także stanowisko (E 7A) wydawnictwa Biomass Media Group jako ambasadora polskiego pelletu we Włoszech, zapraszając na nie przedstawicieli Polskiej Rady Pelletu oraz prezentując na nim próbki produktów – pelletu z najlepszych polskich pelleciarni. Nasi goście na Progetto Fuoco mogą granulat obejrzeć, powąchać, rozkruszyć, porównać z innymi i wypróbować we własnym kominku, by ocenić, czy spełnia on ich wymagania.

Dla firm, które podejmą z nami współpracę reklamową przy „Mercato del pellet in Polonia” mamy też specjalną ofertę związaną z tytułem „Polish pellet market”, który dystrybuowany będzie podczas European Pellet Conference 2018 w dniach 28 lutego – 1 marca w Austrii.

Zapraszamy do kontaktu:

tel. 731 522 600 – Dagmara Pasternak

tel. 730 291 100 – Agnieszka Kęczkowska

oraz e-mail: reklama@magazynbiomasa.pl

Zdjęcie: Biomass Media Group

 

 

 

 

Newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z branżą OZE