16 sierpnia w Chinach rozpoczyna się jedna z najważniejszych światowych wystaw poświęcona branży biomasy: Asia-Pacific Biomass Energy Technology & Equipment Exhibition (APBE). Na targach wystawi się ponad 200 wystawców prezentujących najnowsze technologie i wyposażenie dedykowane pozyskiwaniu energii z biomasy.

Reklama

APBE to szwedzkiej konferencji European Biomass Conference and Exhibition (EUBCE) i hiszpańskich targach Expobiomasa trzecie najważniejsze wydarzenie branży biomasowej na świecie. Edycja 2016 pokazała duży wzrost zainteresowania targami na rynku azjatyckim – powierzchnia wystawiennicza wyniosła 16 tys. m2, 200 wystawców i ponad 21 tys. uczestników.

Na targach swoją ofertę zaprezentuje 150 znanych firm m.in. Kingwood International Enterprises Ltd., Anhui Huantai  Biological Energy Technology Development Co., Ltd., Andritz, Polytechnik, SCG, Andon czy Envirotech. Będą one promować swoje rozwiązania w obszarze linii i maszyn do produkcji biomasy, kotłów, komór spalania, usług dot. energii cieplnej z biomasy, biogazu, technologii kogeneracji itp.

Asia-Pacific Biomass Energy Technology & Equipment Exhibition potrwa 3 dni. Targi odwiedzą profesjonaliści z ponad 50 krajów, a w promocję wydarzenia zaangażowanych jest kilkanaście azjatyckich i europejskich instytucji i stowarzyszeń, w tym Światowe Stowarzyszenie Bioenergii czy Europejska Rada Pelletu. Imprezie towarzyszy 4 Azjatycki Szczyt Bioenergii, na który wstęp jest bezpłatny przy rejestracji online do 13 sierpnia: http://www.apbechina.com/article/show_article.php?id=1804

„Magazyn Biomasa” objął APBE patronatem medialnym.

Więcej informacji: http://www.apbechina.com/index.php?lang=en

Zdjęcie: materiały organizatora

Newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z branżą OZE