Po raz kolejny branża biomasowa z regionu Morza Bałtyckiego i Skandynawii spotka się na konferencji Argus Biomass and Baltics 29-31 października w Kopenhadze. To wyjątkowa okazja dla zbudowania relacji biznesowych i poznania nowych trendów w sektorze biomasy.

Kupcy i producenci biomasy, przedstawiciele sektora pelletu, energetyki zawodowej i ciepłownictwa są uczestnikami konferencji Argus Biomass and Baltics. Wydarzenie odbywa się 29 – 31 października w Kopenhadze, w Hotelu Mariott. „Magazyn Biomasa” jest patronem medialnym wydarzenia!

Reklama

DLA CZYTELNIKÓW MAGAZYNU BIOMASA 10% ZNIŻKI NA HASŁO BM10 PRZY REJESTRACJI!

Dla kogo event?

Wydarzenie adresowane jest do wszystkich zainteresowanych bałtyckim i skandynawskim rynkiem zrębki, pelletu oraz surowców alternatywnych. Z udziałem ponad 100 firm z krajów skandynawskich i bałtyckich konferencja Argus Biomass Nordics and Baltics jest wiodącym wydarzeniem biznesowym dla kluczowych podmiotów zajmujących się biomasą w regionie. Ta komercyjna platforma oferuje firmom unikalną okazję do nawiązania kontaktów, budowania relacji biznesowych i uzyskiwania informacji o najnowszych inwestycjach i trendach na rynku odpadów, zrębków i granulatu drzewnego.

Agenda konferencji

Dwudniowa konferencja oferuje ponad 22 godziny debaty na temat aktualnych wyzwań i możliwości regionu w zakresie pozyskania i wykorzystania biomasy, w tym: krajobraz popytu podażowego, struktury cenowe i infrastruktura. Najważniejsze wydarzenia to studia przypadków z polskiej firmy ENEA, duńskiej firmy Helsingor Utilities i estońskiej firmy ciepłowniczej Danpower Eesti.

31 października można wziąć udział w interaktywnych warsztatach zatytułowanych: „Skuteczne prowadzenie działalności w krajach skandynawskich i krajach bałtyckich: przezwyciężyć główne przeszkody w handlu i określić przyszłe bezpieczeństwo dostaw”.

Część uczestników konferencji może także wybrać się do pierwszej elektrowni Avedøre w Ørsted podczas wyjątkowej site visit.

Wśród prelegentów znajdują się m.in.: Erik Werner Keis z  Helsingor Utilities, Juhan Aguraiuja z Danpower Eesti, Patryk Dunal z Enea Polska, Claus Mogensen z SCANDBIO, Søren Alsing z  Ørsted,  Małgorzata Jędrychowska z Enea Polska, Michael Christensen z CM Biomass.

Ulotka konferencji.

Więcej informacji o wydarzeniu: https://www.argusmedia.com/conferences-events-listing/biomass-nordics-baltics?utm_source=conf-partner&utm_medium=listing&utm_content=event&utm_term=bio&utm_campaign=Lon-Conf-BiomassNordics19-mb

Zdjęcia: Materiały prasowe organizatora

Newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z branżą OZE