Via Expo zaprasza do Sofii na forum zrównoważonych technologii

Via Expo zaprasza do Sofii

Via Expo zaprasza do Sofii. Już w kwietniu, w stolicy Bułgarii,  w dniach 7-9 kwietnia br. odbędzie się wystawa i forum poświęcone zrównoważonym technologiom. seeSUSTAINtec zorganizowana jest przez Via Expo. Magazyn Biomasa jest patronem medialnym tego wydarzenia.

seeSUSTAINtec to jedno z największych branżowych wydarzeń w  Europie Południowo-Wschodniej poświęconej ekologicznym technologiom. Nie może Cię tam zabraknąć!

Wydarzenie zapewnia zagranicznym producentom i lokalnym firmom platformę do zapoznania się z nowymi produktami i technologiami, nawiązanie kontaktów i wymianę doświadczeń.

Impreza zostanie podzielona na trzy sekcje tematyczne:

  • sekcja efektywności energetycznej i odnawialnych źródeł energii,
  • sekcja Smart Cities
  • sekcja recyklingu i gospodarki odpadami.

Zarezerwuj stoisko:

Organizatorzy umożliwiają wynajęcie stoiska, a dodatkowo zapewniają wsparcie i promocję za pośrednictwem sieci społecznościowych, biuletynów, stron internetowych partnerów medialnych oraz wpisu w katalogu internetowym.

W forum seeSUSTAINtec wezmą udział przedstawiciele aż z 18 krajów: Austrii, Bułgarii, Belgii, Czech, Danii, Niemiec, Włoch, Litwy, Holandii, Polski, Rumunii, Słowenii, Hiszpanii, Szwajcarii, Turcji, Wielkiej Brytanii, Ukrainy i USA. Spodziewanych jest ok. 3400 gości z Bośni i Hercegowiny, Bułgarii, Niemiec, Włoch, Hiszpanii, Kosowa, Macedonii, Rumunii, Serbii, Ukrainy i Francji.

Miejsce wystawy: Inter Expo Center, Sofia, Bułgaria.

Więcej informacji tutaj.

Rejestracja tutaj.

Chcesz wiedzieć więcej? Dlatego czytaj Magazyn Biomasa. W internecie za darmo:

Całe wydanie znajdziesz też tutaj. Dlatego kliknij!

Źródło: Via Expo

This post is also available in: polski