Biomass Congress 2020. Eastern European Meeting of biomass merchants and suppliers.


We regret to inform you that due to the expansion of the coronavirus, as organizers of the Biomass Congress, we have decided to chenge the date. The conference will be held according to the same program on May 18-19, 2020.
If you have questions, please contact us.

biuro@magazynbiomasa.pl


Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe.

Dane do faktury

(proszę wypełnić jeśli różnią się od wpisanych powyżej)


Niniejszym akceptujemy przesyłanie, przez Biomass Media Group sp. z o. o. faktur VAT w formie elektronicznej, w związku z rozporządzeniem Ministra Finansów z dnia 17 grudnia 2010 r. w sprawie przesyłania faktur w formie elektronicznej, zasad ich przechowywania oraz trybu udostępniania organowi podatkowemu lub organowi kontroli skarbowej (Dz. U. nr 249, poz. 1661). Zgodnie z ustaleniami faktury będą przesyłane z adresu: biuro@biomassmediagroup.pl Wycofanie akceptacji przysyłania faktur VAT w formie elektronicznej może nastąpić w drodze pisemnej lub elektronicznie na adres j.w.

Niniejszym wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych wysyłanych przez firmę Biomass Media Group sp. z o.o. oraz jej partnerów handlowych zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18.07.2002 r. (Dz.U. Nr 144 z 2002 r. poz. 1204 z późn. zm.)

Nadesłanie zgłoszenia jest jednocześnie zobowiązaniem do zapłaty. Przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego stanowi zawarcie umowy pomiędzy Biomass Media Group sp. z o.o. a Zgłaszającym .

Regulamin Kongresu 2020

 

 

 

 

 

This post is also available in: Polish English